LegnicaZajęcia na wysokim poziomie merytorycznym. Szkolenie polecamy instytucjom, chcącym doskonalić swoich pracowników w zakresie obsługi oprogramowania GIS.

Urząd Miasta Legnica

Geoinformacja w administracji samorządowej

Narzędzia GIS pozwalają szybciej uzyskiwać dane oraz informacje potrzebne do podejmowania codziennych decyzji urzędowych. Szkolenie w nieinwazyjny i praktyczny sposób pomaga oswoić się z numeryczną wersją mapy. Pozwala też tworzyć mapowe reprezentacje posiadanych rejestrów i baz danych.

 

Geoinformacja w służbach ochrony przyrody

Dzięki wykorzystaniu technologii GIS, zarządzanie środowiskiem może być bardziej efektywne. Podczas praktycznego szkolenia pokazujemy jak integrować dane z różnych źródeł oraz jak tworzyć mapy tematyczne i analizy przestrzenne, uwzględniając pozyskiwanie danych za pomocą odbiorników GPS oraz aplikacji mobilnych.

 

Geoinformacja w edukacji, nauce i biznesie

Edukacja przestrzenna i wykorzystanie technologii GIS w nauce - to dzisiaj nie tylko możliwość, ale wręcz konieczność. By dobrze przygotowywać do życia w przestrzeni i środowisku, by budować przewagę konkurencyjną na rynku i nadążać za najnowszymi trendami w technologii. Przybliżamy GIS nauczycielom, studentom i przedsiębiorcom.

 

TAK SZKOLIMY
AKTUALNOŚCI
KONTAKT

small

Centrum UNEP/GRID-Warszawa
ul. Sobieszyńska 8, 00-764 Warszawa
tel. 22 840 66 64

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
www.gridw.pl