PiechowiceDużą zaletą szkolenia jest jego praktyczność. Zaplanowano wiele ćwiczeń, dzięki którym można było poznać poszczególne funkcje oprogramowania.

Urząd Miasta Piechowice

Fundacja OsGeo: prestiżowa nominacja

09.09.2015

Z przyjemnością informujemy, że Elżbieta Wołoszyńska-Wiśniewska (Kierownik Działu Edukacji w Centrum UNEP/GRID-Warszawa), została mianowana Charter Member Fundacji Open Source Geospatial. Dotychczas w Polsce jedynie trzy osoby posiadały ten status, uprawniający m.in. do czynnego udziału w wyborze zarządu Fundacji. Gratulujemy!

Fundacja OsGeo jest międzynarodową organizacją non-profit. Zapewnia wsparcie dla rozwoju otwartego oprogramowania geoinformacyjnego, m.in. aplikacji QGIS, oraz szerokiej promocji jego zastosowań w nauce, biznesie, zadaniach administracji publicznej, czy edukacji. Jedną z flagowych inicjatyw Fundacji jest projekt "Geo For All", w ramach którego rozwijana jest sieć Laboratoriów Wolnego Oprogramowania na całym świecie. Centrum UNEP/GRID-Warszawa również przynależy tej sieci.

Newsletter
Bezpłatny biuletyn o tematyce przestrzennej i środowiskowej. Aktualne i rzetelne informacje od Centrum UNEP/GRID-Warszawa.

Tak szkolimy
KONTAKT

small

Centrum UNEP/GRID-Warszawa
ul. Sobieszyńska 8, 00-764 Warszawa
tel. 22 840 66 64

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
www.gridw.pl

Afiliacje

ica logo  osgeo 819770dbe3  SPRUC biale.jpg-
Laboratorium Otwartego Oprogramowania
w ramach sieci ICA-OSGeo Lab
Centrum Doskonałości eduGIS.pl
sieci digital-earth.eu
Szerokie Porozumienie
na Rzecz Umiejętność Cyfrowych